Hézl József a SzülőTér csoport alapítója meghívott egy facebook live beszélgetésre. A SzülőTér csoport azzal a céllal jött létre, hogy támogassa a kamaszkorú gyermekeket nevelő szülőket.
Most mi természetesen a tanulásban nyújtott segítség lehetőségeiről, módszereiről beszélgettünk. Őszintén remélem, hogy sikerült néhány ötlettel, gondolattal gazdagítani kedves szülőtársaim és a gyerekek eszköztárát ezen a téren.
Számunkra fontos a véleménye.
Kérjük mondja el, írja le gondolatait a tanulással kapcsolatban felmerülő témákban!
További bejegyzések:

A ceruzafogásról

Home office otthon tanulással

Jé, ez ilyen érdekes! – A tanulási motiváció fejlesztése 2. rész

Miért nem szeretik a tanulók a gondolattérképet?

Készítsünk memóriavázlatot

Menjen vagy ne? Melyiket válasszam?

Ingyenes bemutató óra Kaposváron

