Hézl József a SzülőTér csoport alapítója meghívott egy facebook live beszélgetésre. A SzülőTér csoport azzal a céllal jött létre, hogy támogassa a kamaszkorú gyermekeket nevelő szülőket.
Most mi természetesen a tanulásban nyújtott segítség lehetőségeiről, módszereiről beszélgettünk. Őszintén remélem, hogy sikerült néhány ötlettel, gondolattal gazdagítani kedves szülőtársaim és a gyerekek eszköztárát ezen a téren.
Számunkra fontos a véleménye.
Kérjük mondja el, írja le gondolatait a tanulással kapcsolatban felmerülő témákban!
További bejegyzések:

Készítsünk memóriavázlatot 2. rész

A vizualitás fejlesztése

Magyar nyelv és irodalom tanítása és tanulás módszertana

Mire készítsen fel az iskola? A 21. század iskolája

A Plukkido táblajátékokról

Hogyan lehet megszerettetni a matematikát a diákokkal?

Mikor és hogyan válik a tanulás önállóvá?

